Vacature Onderwijsassistent in Zwolle

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Onderwijsassistent 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
27-10-2021
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,5-0,6
Omschrijving
Ter ondersteuning van een aantal docenten binnen onze school zijn we tijdelijk op zoek naar een onderwijsassistent die in ieder geval vanaf 17 november tot de kerstvakantie van 2021 in de klassensetting kan ondersteunen bij de lessen Engels en Duits die online door de docenten aan onder- en bovenbouwleerlingen worden verzorgd. Ben je op maandag t/m donderdag beschikbaar en vind je het leuk om een klas te begeleiden tijdens een online les? Als je daarnaast affiniteit hebt met leerlingen in de onder- en bovenbouw van het gymnasium, dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren! Ook bij een gedeeltelijke beschikbaarheid nodige we je uit om te solliciteren.

Eisen

Opleiding
Overige

Over Gymnasium Celeanum

Naam school
Adres
Zoom 37 , 8032EM Zwolle Overijssel
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Afdeling Werving
Omschrijving
Het Celeanum is het enige zelfstandige gymnasium in Zwolle en omgeving. De school is openbaar: iedereen is welkom, ongeacht levensbeschouwing of afkomst. Deze diversiteit helpt leerlingen zich te ontwikkelen tot zelfstandige en verantwoordelijke mensen.
 
Met zo’n 750 leerlingen is onze school klein en overzichtelijk. Iedereen kent elkaar. Deze kleinschaligheid zorgt voor een veilige en prettige sfeer op school. Het Gymnasium Celeanum is zijn ambitieus. We stimuleren onze leerlingen om hun talenten te ontdekken en te ontwikkelen. Zo zijn er bijzondere vakken als Cambridge Engels, Chinees, filosofie en Technology & Design. Daarnaast kunnen leerlingen via CnopiusPlus of het Honoursprogramma eigen projecten opzetten. Voor basisschoolleerlingen die de lesstof versneld hebben doorlopen, bieden we met Jong Celeanum een tussenjaar aan.
 
Ook onze medewerkers stimuleren we om zichzelf verder te ontwikkelen door middel van opleidingen en cursussen. Heb jij hoge ambities voor jezelf en voor de leerlingen, en wil je vanuit jouw eigenheid bijdragen aan onze school? Reageer dan op deze vacature! We gaan graag met je in gesprek.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Contact: Antoon Boks | 038 4552 820
Reageren: Uiterlijk woensdag 27 oktober 2021
Gesprekken: In de week van 1 november 2021
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.