Vacature Docent Engels in Amsterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Engels 
Datum online
2021-10-13 13-10-2021
Sluitingsdatum
29-10-2021
Met ingang van
22-11-2021
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,8 - 1,0
Omschrijving
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste:

Docent Engels
0,8 - 1 fte
Salarisschaal: LB

Het betreft een zwangerschapsvervanging van 22 november 2021 t/m 8 april 2022. Daarna betreft het 0.2 fte tot aan de zomervakantie (ouderschapsverlof), mogelijk aangevuld met 0.4 fte nieuwkomers-klassen. 

Werkzaamheden:
  • Het geven van lessen Engels in het Praktijkonderwijs (PrO) en VMBO. Binnen het Praktijkonderwijs gaat het om leerjaar 1 t/m 4: de leerlingen leren in zeer praktische lessen de basale communicatieve vaardigheden om zelfredzaam te kunnen zijn in de Engelse taal. Binnen het VMBO gaat het om leerjaar 3 BBL en KBL die werken naar het examen;
  • Een co-mentoraat van een 3e klas PrO.

Eisen

Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Voor deze functie is een 2e graads Engels bevoegdheid (of hiervoor in opleiding zijn) een vereiste. Vind jij het een uitdaging om voor beide doelgroepen (PrO en VMBO) een eigen programma te maken en onze leerlingen met plezier een vreemde taal te leren? Dan is deze functie iets voor jou! 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
LB

Over Mundus College

Naam school
Adres
Burgemeester Hogguerstraat 2 , 1064EB Amsterdam Noord-Holland
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier, Praktijkonderwijs
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. A. Alkemade
Omschrijving
Wie zijn wij?

Het Mundus College gelooft in grenzeloos leren. Op het Mundus College vind je veel jongeren met een internationale achtergrond en nieuwkomers uit verschillende landen over de hele wereld. De school telt maar liefst 58 nationaliteiten. Wat ons bindt? We willen allemaal op onze eigen manier een succes van het leven maken. Op het Mundus leer je niet alleen van de docent, maar ook van medeleerlingen, ouders, gastdocenten en mensen uit het bedrijfsleven. Op het Mundus leer je aanleg en passie bij elkaar te brengen. Je leert internationaal te denken en bovenal leer je jezelf kennen.
Wij zoeken excellente docenten, met hart voor het vak en met liefde voor onze leerlingen. Docenten die vertrouwen en structuur kunnen bieden en van toegevoegde waarde zijn voor de leerlingen en het team. Die met steun, sturing en inspiratie het beste uit onze leerlingen weten te halen.

Voor meer informatie zie: www.mundus.nl en www.espritscholen.nl


 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Monique Sanders: monique.sanders@mundus.espritscholen.nl

Je kunt tot en met 29 oktober 2021 op deze vacature reageren.

Interne kandidaten hebben voorrang op externe kandidaten.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.