Vacature Docent D&P in Bladel (Noord-Brabant)

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent D&P 
Datum online
2021-10-12 12-10-2021
Sluitingsdatum
12-12-2021
Met ingang van
z.s.m.
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
Aantal uren
16 lessen
Omschrijving
Wij zoeken per direct ter vervanging:
Een docent Dienstverlening & Producten (D&P) ter vervanging voor het geven van 16 lessen. Deze lessen worden gegeven op dinsdagmiddag, woensdag, donderdag en vrijdag. Het is van belang dat je op deze dagen beschikbaar bent.
 
Wij zoeken een docent die thuis is in de profielmodules ‘Organiseren van een activiteit’ en ‘Presenteren, promoten en verkopen’.
 
Organiseren van een activiteit: je begeleidt leerlingen in het proces van het organiseren en uitvoeren van een activiteit. Van een draaiboek en begroting maken tot het evalueren en een verslag maken.
 
Presenteren, promoten en verkopen: je neemt de leerlingen mee op ontdekking in de wereld van reclame en promotie. Je leert de leerlingen hun product of zichzelf effectief te presenteren en in de markt te zetten.
 
Daarnaast geef je ook LOB-lessen waarin je de leerlingen uit de onderbouw kennis laat maken met hetgeen ze kunnen verwachten bij D&P in leerjaar 3 en 4.
 
De sectie D&P is twee jaar geleden gestart en is volop in ontwikkeling, er is dan ook voldoende ruimte om mee te denken en een bijdrage te leveren aan het onderwijsproces.
 

Eisen

Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding
Functie-eisen
Wij vragen:
Als docent D&P breng je jouw organisatievaardigheden en jouw passie voor reclame, promotie en presentatie over aan de leerlingen. Hiervoor is het nodig dat je:
  • in het bezit of studerende bent voor een 2e graad bevoegdheid docent D&P;
  • ervaring of affiniteit hebt met de profielmodules ‘organiseren van een activiteit’ en ‘presenteren, promoten en verkopen’;
  • oog hebt voor ieders talent;
  • betrokken en teamgericht werkt;
  • een positieve bijdrage levert aan ontwikkelingen binnen de sectie.
Herken jij je hierin? Dan ontvangen wij graag jouw motivatiebrief en curriculum vitae.
 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Arbeidsvoorwaarden
Het gaat om een tijdelijk contract voor 16 lessen ter vervanging. De duur is mede afhankelijk van de re-integratie. De functie wordt gewaardeerd in salarisschaal LB conform cao VO.
 

Over Pius X-College

Naam school
Adres
Tuinstraat 1 , 5531GK Bladel (Noord-Brabant)
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier, Speciaal, Praktijkonderwijs
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
afdeling P&O
Niveau
pro, vmbo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Voel je thuis!
Dat is wat we onze leerlingen en jou van harte toewensen. Het Pius X-College in Bladel is een fijne, veilige, vertrouwde en gezellige omgeving om in te leren en te werken.
 
Met ruim 2200 leerlingen en ongeveer 300 medewerkers is het Pius X-College een grote school. Een school waar de leerling zoveel kan leren als hij/zij wil. Alle studierichtingen (praktijkonderwijs, vmbo, havo, vwo (atheneum en gymnasium), tweetalig onderwijs (tto) en de wereldklas) zijn vertegenwoordigd en bieden uitstekende kansen voor alle typen leerlingen.
Van binnen is van deze ‘grote school’ niet veel te merken; want hoewel de school qua oppervlakte en leerlingenaantal tot de grootste scholengemeenschappen in de regio behoort, voelt het bij de verschillende leerwegen in de gebouwen als een kleinschalige school. Elke leerweg heeft een eigen (deel van het) gebouw en een kernteam. Een veilige omgeving waarin we geïnteresseerd zijn in jou als mens. We dagen je uit om het beste in jezelf naar boven te halen en waar jouw talenten verder ontplooid en ontwikkeld worden. 
 
Werken bij het Pius X-College
Wij vinden het belangrijk dat je goed begeleid wordt. Samen met andere nieuwe collega’s volg je het begeleidingstraject met workshops, uitleg over de afdelingen en intervisiebijeenkomsten. Ook wordt je gekoppeld aan een interne coach en vinden er lesbezoeken plaats.
 
Wij verwachten van jou dat jij jouw functie op een professionele wijze uitvoert en hierover verantwoording aflegt. Dit is onder andere vertaald in de gesprekkencyclus waar ontwikkelingsgerichte gesprekken worden gevoerd en waar jij zelf de regie in hebt.
 
Naast de arbeidsvoorwaarden in de cao vo, bieden wij je school specifieke voorwaarden. Denk hierbij aan een actieve personeelsvereniging, professionaliseringsmogelijkheden, collectieve verzekeringen, fiets- of sportregeling en een team met leuke collega’s!
 
Wil je meer weten over onze school? Kijk dan verder op onze website of bekijk het YouTube filmpje gemaakt door onze leerlingen.
Wij maken deel uit van het kennisnetwerk ORION scholen. Kijk voor meer informatie op ORION NXT!

 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Herken jij je in deze vacature dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie t.a.v. Maartje Dolkemade (hoofd P&O) via Meesterbaan. Daarna ontvang je bericht of je wordt uitgenodigd voor het eerste sollicitatiegesprek. Dit gesprek wordt gevoerd met de directeur vmbo/praktijkonderwijs, teamleider en sectievoorzitter. Bij een positief advies volgt een tweede sollicitatiegesprek met de directeur organisatie en hoofd P&O.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.