Vacature Docent LO in Bladel (Noord-Brabant)

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent LO 
Datum online
2021-10-12 12-10-2021
Sluitingsdatum
31-10-2021
Met ingang van
8 december 2021
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
Aantal uren
10-14 lessen
Omschrijving
Wij zoeken ter vervanging van zwangerschapsverlof
Van begin december tot en met eind maart 2022 een docent lichamelijk opvoeding (LO) voor 10 tot 14 lessen, die gegeven worden aan de leerlingen van het vmbo en havo. 
 
De lessen staan gepland op maandag, dinsdagochtend, vrijdagmiddag en eventueel woensdag. Het is in ieder geval van belang dat je op maandag, dinsdagochtend en vrijdagmiddag beschikbaar bent. 

Eisen

Opleiding
1e graads of 2e graads of Leraar in opleiding
Functie-eisen
Wij vragen:
Als docent LO ben je samen met de sectiegenoten verantwoordelijk voor het bewegingsonderwijs. Door een enthousiasmerende en innoverende aanpak laat je leerlingen kennis maken met verschillende vormen van sport en beweging. Daarbij moedig je de leerlingen aan tot fysieke inspanning en stimuleer je hen te laten samenwerken met klasgenoten. Hiervoor is nodig dat je:
  • in het bezit bent van een diploma docent LO of dat je een vierde jaarsstudent bent;
  • zorg draagt voor een veilige omgeving;
  • enthousiast bent en van aanpakken weet;
  • flexibel bent en graag samen werkt met collega‚Äôs;;
  • over pedagogische en didactische vaardigheden beschikt om schoolbreed lessen te verzorgen.
Herken jij je hierin? Dan ontvangen wij graag jouw motivatiebrief en curriculum vitae.
 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden:
Het gaat om een tijdelijk contract ter vervanging van zwangerschapsverlof voor 10 tot 14 lessen van begin december tot en met eind maart 2022. De functie wordt gewaardeerd in salarisschaal LB conform cao VO.

Over Pius X-College

Naam school
Adres
Tuinstraat 1 , 5531GK Bladel (Noord-Brabant)
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier, Speciaal, Praktijkonderwijs
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
afdeling P&O
Niveau
pro, vmbo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Voel je thuis!
Dat is wat we onze leerlingen en jou van harte toewensen. Het Pius X-College in Bladel is een fijne, veilige, vertrouwde en gezellige omgeving om in te leren en te werken.
 
Met ruim 2200 leerlingen en ongeveer 300 medewerkers is het Pius X-College een grote school. Een school waar de leerling zoveel kan leren als hij/zij wil. Alle studierichtingen (praktijkonderwijs, vmbo, havo, vwo (atheneum en gymnasium), tweetalig onderwijs (tto) en de wereldklas) zijn vertegenwoordigd en bieden uitstekende kansen voor alle typen leerlingen.
Van binnen is van deze ‘grote school’ niet veel te merken; want hoewel de school qua oppervlakte en leerlingenaantal tot de grootste scholengemeenschappen in de regio behoort, voelt het bij de verschillende leerwegen in de gebouwen als een kleinschalige school. Elke leerweg heeft een eigen (deel van het) gebouw en een kernteam. Een veilige omgeving waarin we geïnteresseerd zijn in jou als mens. We dagen je uit om het beste in jezelf naar boven te halen en waar jouw talenten verder ontplooid en ontwikkeld worden. 
 
Werken bij het Pius X-College
Wij vinden het belangrijk dat je goed begeleid wordt. Samen met andere nieuwe collega’s volg je het begeleidingstraject met workshops, uitleg over de afdelingen en intervisiebijeenkomsten. Ook wordt je gekoppeld aan een interne coach en vinden er lesbezoeken plaats.
 
Wij verwachten van jou dat jij jouw functie op een professionele wijze uitvoert en hierover verantwoording aflegt. Dit is onder andere vertaald in de gesprekkencyclus waar ontwikkelingsgerichte gesprekken worden gevoerd en waar jij zelf de regie in hebt.
 
Naast de arbeidsvoorwaarden in de cao vo, bieden wij je school specifieke voorwaarden. Denk hierbij aan een actieve personeelsvereniging, professionaliseringsmogelijkheden, collectieve verzekeringen, fiets- of sportregeling en een team met leuke collega’s!
 
Wil je meer weten over onze school? Kijk dan verder op onze website of bekijk het YouTube filmpje gemaakt door onze leerlingen.
Wij maken deel uit van het kennisnetwerk ORION scholen. Kijk voor meer informatie op ORION NXT!

 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Sollicitaties ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk maar uiterlijk 31 oktober t.a.v. Maartje Dolkemade (hoofd P&O) via Meesterbaan. Na de sollicitatietermijn ontvang je bericht of je wordt uitgenodigd voor het eerste sollicitatiegesprek. Dit gesprek wordt gevoerd met de directeur vmbo/praktijkonderwijs, teamleider en sectievoorzitter. Bij een positief advies volgt een tweede sollicitatiegesprek met de directeur organisatie en hoofd P&O.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.