Vacature Docent Lichamelijke opvoeding (vervanging) in Lelystad

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Lichamelijke opvoeding (vervanging) 
Datum online
2021-10-12 12-10-2021
Sluitingsdatum
1-11-2021
Met ingang van
z.s.m.
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,6
Omschrijving
Onze leerlingen uitdagen het beste uit zichzelf te halen. Dát doe jij als docent LO bij Porteum. 

Een veilige sfeer waarin iedereen geaccepteerd en gerespecteerd wordt, is een voorwaarde voor elke gymles. Vooral in het voortgezet onderwijs is dit niet altijd even vanzelfsprekend. Nu onze collega ziek is, ben jij de enthousiaste vervanger die onze leerlingen weet uit te dagen het beste uit zichzelf te halen. Dat doe je bij Porteum, onze splinternieuwe onderwijscampus in Lelystad. Een school waar kansen en mogelijkheden voor de toekomst open liggen.

Samen is beter
Onze gloednieuwe, hypermoderne, ruime en duurzame Porteum-campus met innovatieve IT- en klimaatsystemen is dé plek waar alle leerlingen en collega’s bij elkaar komen. Hier gaan we werken als een ‘school in een school’. Dat betekent dat je altijd met een eigen team samenwerkt om onze leerlingen van het beste onderwijs te voorzien. Porteum is goed bereikbaar met de auto, fiets én openbaar vervoer. 
Zo snel mogelijk maak jij de sectie LO compleet door de vervanging van een zieke collega. Jouw collega’s zijn stuk voor stuk enthousiaste, kundige docenten, die samenwerken hoog in het vaandel hebben staan. Net als jij!

Eisen

Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Kleur buiten de lijntjes bij Porteum
Goed onderwijs betekent dat een leerling in staat worden gesteld het beste uit zichzelf te halen, leert samen met anderen te leren en te leven, en dat een leerling goed wordt voorbereid op de volgende carrièrestap. Gedurende de afwezigheid van onze collega, ben jij als docent LO de inspiratiebron voor onze leerlingen in de tl. Met jouw onderwijsvisie en enthousiasme weet jij deze kinderen in beweging te krijgen. Dit begint bij het: 
 • op creatieve wijze verzorgen van lessen LO 
 • samenwerken met je collega’s om vorm te geven aan ons nieuwe onderwijs
 • optreden als inspirerend mentor voor jouw mentorleerlingen

Meer dan docent
Uiteraard heb je een onderwijsbevoegdheid docent LO. Misschien ben je in opleiding daarvoor. Hoe dan ook ben jij iemand die buiten de kaders durft te denken. Want iemand die de leefwereld van de kinderen begrijpt, kan ernaar handelen. Maar bovenal ben je voor Porteum een docent LO die: 
 • met enthousiasme leerlingen uitdaagt het beste uit zichzelf te halen.
 • feilloos aanvoelt wat deze leerlingen nodig hebben.
 • leerlingen veilige kaders kunt bieden, waarbinnen zij zichzelf kunnen laten zien.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Je kan bij op ons rekenen op
 • bruto maandsalaris tot € 4.301 (LB) plus eindejaarsuitkering.
 • reiskostenvergoeding.
 • pensioenregeling.
 • cafetariaregeling met onder andere bedrijfsfitness en fietsplan.
 • een tijdelijke aanstelling gedurende de ziekte van onze collega tot diens terugkeer maar uiterlijk tot en met 31 juli 2022.

Over Porteum College

Naam school
Adres
De Campus 9 , 8233GA Lelystad Flevoland
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. K. van Dekken
Niveau
lwoo, vmbo, mavo
Omschrijving

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
De toekomst van nieuw onderwijs begint nú
Jij maakt direct werk van kansen. Neem het heft zelf in handen en solliciteer op deze functie docent LO bij Porteum. 

Solliciteren
Gebruik hiervoor de solliciteerbutton. Vul het sollicitatieformulier in en verzend deze vòòr 8 oktober 2021, want dan sluit de vacature. 
Meer informatie 
Vragen over deze vacature? Onze afdelingsleider, Pieter Spronkers, beantwoordt ze graag via p.spronkers@porteum.nl.

Voor meer informatie over Porteum en onze toekomstvisie kun je terecht bij ons hoofd personeelszaken, Els den Boer via 06 - 14 99 79 34 of e.den.boer@svol.nl.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.