Vacature Docent Natuurkunde (0,4-0,6 fte) - vervanging in Amersfoort

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Natuurkunde (0,4-0,6 fte) - vervanging 
Datum online
2021-10-25 25-10-2021
Sluitingsdatum
8-11-2021
Met ingang van
Rond december 2021
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
Omschrijving

Weet jij alles over krachten en de onzekerheidsrelatie van Heisenberg? Kun jij leerlingen hier alles over leren met onder andere practica om ze op deze manier enthousiast te krijgen? Goed dat je dit leest! Het Nieuwe Eemland heeft per januari 2022 een vacature voor een eerstegraads docent Natuurkunde. Het betreft een vacature ter vervanging van zwangerschapsverlof voor de periode januari t/m mei 2022.

Wat ga je doen?

Je legt op een enthousiaste wijze het vak Natuurkunde uit en weet de leerlingen hierbij te binden en te boeien. Verder coach en begeleid je de leerlingen die moeite hebben met een bepaalde stof. Je zorgt voor een interessant en uitdagend lesprogramma voor je leerlingen. 


Je overlegt regelmatig met je collega’s van de sectie en het team hoe het onderwijs zich verder kan ontwikkelen. Kortom, veel eigen inbreng en verantwoordelijkheid. Jouw inspiratie voor de lessen haal je uit de dagelijkse praktijk.


Wat krijg je ervoor terug?

Natuurlijk vinden wij het belangrijk om goed voor onze medewerkers te zorgen. Dit uit zich onder andere in de volgende arbeidsvoorwaarden:

  • Een marktconform salaris volgens inschaling van de cao VO.
  • Vaste 13e maand.
  • Persoonlijk opleidingsbudget.
  • Reiskostenvergoeding.
  • Deelname aan het fietsenplan.
  • 3 maanden vakantie per jaar!


Waar kom je te werken?

Het Nieuwe Eemland is een middelbare school gevestigd in een prachtig rijksmonument aan de Daam Fockemalaan in Amersfoort. Hier wordt les gegeven aan 1100 leerlingen die onderwijs volgen op mavo, havo, vwo en gymnasium niveau.


Op Het Nieuwe Eemland werken ongeveer 130 medewerkers om onze leerlingen iedere dag in goed onderwijs te voorzien of om hierin te ondersteunen. Door de informele sfeer binnen de school loop je gemakkelijk bij je collega’s naar binnen om iets te vragen of om een praatje te maken. Daarnaast houden wij van gezelligheid en vinden teamverbanden belangrijk. Als nieuwe medewerker wordt je goed begeleid en ingewerkt door een toegewezen coach. Zo zorgen we er samen voor dat jij je snel thuis voelt op onze school!


Wie zoeken wij?

Je bent een docent die zichzelf typeert als een coachende docent. Je vindt het prettig om gestructureerd te werk te gaan. Je bent als onderwijsprofessional op de hoogte van ontwikkelingen binnen jouw vakgebied (vakinhoudelijk, didactisch en pedagogisch) en past nieuwe inzichten toe in de praktijk. Verder voldoe je aan onderstaande kenmerken:

  • Je hebt (bij voorkeur) een eerstegraads bevoegdheid in Natuurkunde;
  • Je bent beschikbaar voor 0,4 tot 0,6 fte (het is ook mogelijk om op een deel van de vacature te solliciteren).


Kom je bij ons werken?

Enthousiast geworden na het lezen van deze vacature? Solliciteer dan voor 1 november aanstaande via onderstaande solliciteer button. Heb je vragen of kunnen we je nog ergens mee helpen? Neem contact op met Tessa van Drie.Eisen

Functie-eisen

.

Over Het Nieuwe Eemland

Naam school
Adres
Daam Fockemalaan 12 , 3818KG Amersfoort Utrecht
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. T. van Drie
Omschrijving
Het Nieuwe Eemland is een school voor gymnasium, vwo, havo en mavo. De school met bijna 1.200 leerlingen en zo’n 140 medewerkers is gevestigd in een prachtig rijksmonument aan de Daam Fockemalaan. De rustige omgeving zorgt voor een goed onderwijsklimaat. Grootte, ligging en alle faciliteiten op één locatie maken de school tot een veilige leeromgeving.

Onze school is een gemeenschap met een grote betrokkenheid tussen leerlingen en docenten en andere medewerkers. Deze betrokkenheid voelen we ook van ouders en verzorgers. Het Nieuwe Eemland is een buitengewone school waar leerlingen zich thuis voelen en waar elke leerling zichzelf mag én kan zijn!
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.