Vacature docent Wiskunde in Hoorn

Onderwijs

Vacature

Functietitel
docent Wiskunde 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
29-10-2021
Met ingang van
zo snel mogelijk
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,5 FTE
Aantal uren
13 lesuren
Omschrijving
Een van onze collega’s heeft een baan elders aanvaard. Dat maakt dat wij op korte termijn een nieuwe wiskundedocent zoeken.
 
De lessen, zoals die nu staan ingeroosterd, worden gegeven in basis- en mavoklassen in de bovenbouw. Het zou mooi zijn als wij ervaren vakdocenten zouden kunnen vinden voor deze (pre)examenklassen. Als dat lastig blijkt te zijn, is er bereidheid in roosters te schuiven van bovenbouw naar onderbouw. De sectie heeft alle bronlessen opgeslagen in een digitaal parallel curriculum. Daar kunnen ook direct de nieuwe collega’s gebruik van maken.  

Wij zoeken een nieuwe collega met veel in zijn/haar mars.  Je bent sterk in klassenmanagement, je bent creatief voor wat betreft de werkvormen die je inzet, je kunt natuurlijk overweg met digitale hulpmiddelen en je weet hoe de lesstof goed over te brengen. Je hebt elke leerling in beeld en levert maatwerk waar nodig. 

Het dienstverband is tijdelijk met uitzicht op een vaste aanstelling. 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Van onze nieuwe collega verwachten wij dat je onderstaande competenties meebrengt.
- Je bent in het bezit van een tweedegraads bevoegdheid wiskunde of studerend hiervoor;
- Je beschikt over goede pedagogische en didactische vaardigheden;
- Je hebt affiniteit met het lesgeven aan basis-/ mavoleerlingen;
- Je bent in staat een veilig klimaat in de klas te creëren en je benadert elke leerling positief;  
- Je bent vaardig in het gebruik van digitale leermiddelen;
- Je kunt goed samenwerken. 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Het Atlas College biedt je een fijne en dynamische werkomgeving met betrokken collega's. De functie wordt gewaardeerd in schaal LB conform de CAO-VO. De inschaling is afhankelijk van opleiding en werkervaring.
Daarnaast biedt het Atlas College boven op de aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden uit de CAO een op ontwikkeling gericht taakbeleid en een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering. 

Over SG Newton

Naam school
Adres
Dampten 22 , 1624NR Hoorn Noord-Holland
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. R. Krijtenberg
Niveau
vmbo, mavo
Omschrijving
Schoolportret

SG Newton is dé ondernemende school in de regio die samenwerkt met bedrijven en maatschappelijke instellingen. Daardoor kunnen leerlingen in projecten ervaren, hoe het is om ‘in het echt’ ergens te werken. In de loop van hun opleiding gaan leerlingen daardoor zelf ontdekken welke beroepsrichting het beste bij hen past.

We zijn ook een betrokken school. Betrokken bij de samenleving en betrokken bij elkaar. Voor ons is het uitdragen van Artikel 1 van de grondwet leidend. Wij spannen ons in om elke leerling, en elke medewerker, bij ons op school te laten ervaren: ‘Ik ben iemand, ik kan wat en ik hoor erbij’.
 
We zijn een school voor nieuwsgierige leerlingen. Voor leerlingen die veel willen beleven en ontdekken. Daar hoort durven natuurlijk bij. Ons motto op de gevel is niet voor niets ‘dare to discover’.

Onze school telt circa 775 leerlingen en we werken met een team van ongeveer 115 medewerkers. SG Newton heeft tevens de regiofunctie voor het onderwijs aan anderstaligen. Voor een uitgebreider beeld van onze school verwijzen wij naar onze website:  
www.sgnewton.nl

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Heb je naar aanleiding van deze informatie nog vragen? Neem dan gerust contact op met de heer Richard Krijtenberg, adjunct-directeur, 0229-552010.

Enthousiast? Stuur dan je motivatiebrief en CV uiterlijk vóór 7 november 2021 naar ons toe.
Alleen reacties via Meesterbaan worden in behandeling genomen. 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.