Vacature Docent Engels in Utrecht

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Engels 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
31-12-2021
Met ingang van
Schooljaar 21-22
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6 - 0,8 fte
Omschrijving
Vacature docent Engels
 
Functieomschrijving
Heb je affiniteit met het vmbo en wil je bij ons aan de slag? Reageer dan op deze vacature!

Functie
Docent Engels

School en locatie
Globe College
Grebbeberglaan 7
3527 VX Utrecht

Ingangsdatum
per direct

Dienstverband
0,6 - 0,8 fte (in overleg) 

Salaris
Schaal LB volgens CAO VO, met de mogelijkheid voor schaal LC, thans maximaal €4.878 bruto per maand bij een volledige baan.

Extra’s
Eindejaarsuitkering, vakantietoeslag, uitstekende pensioenregeling, NPO arbeidsmarkttoelage en reiskostenvergoeding.

Jouw profiel
Je beschikt over een  lesbevoegdheid voor het vak of bent in de laatste fase van je opleiding.

Jouw werkplek
Het Globe College is onderdeel van de Willibrord Stichting. Het Globe College ligt aan de rand van Utrecht in Transwijk. Een levendige, leuke plek om te leren en om te werken. We verzorgen met ongeveer 95 collega's het onderwijs voor zo'n 675 leerlingen in de basisberoepsgerichte leerweg, kaderberoepsgerichte leerweg en de Mavo. Ons doel is kwalitatief goed onderwijs bieden aan onze leerlingen en ze een goed diploma te laten behalen.  
Wie hier komt werken, voelt zich snel op z'n plek dankzij de open cultuur en korte lijnen. Werken moet niet alleen serieus zijn maar mag ook gezellig zijn. Kortom, nieuwe collega's vinden bij het Globe een goede werkplek.

Meer weten?
Meer informatie over de inhoud van de functie is te verkrijgen bij:
dhr. J. Mulder - Afdelingsleider
Telefoon: 030 – 511 2000

Ja, ik solliciteer!
Ben jij de kandidaat die we zoeken?
Stuur dan je motivatie en CV z.s.m. doch uiterlijk tot 31 december naar directie@globecollege.nl t.a.v. dhr. Mulder
 
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of 1e graads

Over Globe College

Naam school
Adres
Grebbeberglaan 7 , 3527VX Utrecht Utrecht
Denominatie
Interconfessioneel
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. El Batit
Niveau
lwoo, vmbo, mavo
Omschrijving
Het Globe College is onderdeel van de Willibrord Stichting. Het Globe College ligt aan de rand van Utrecht in Transwijk. Een levendige, leuke plek om te leren en om te werken. We verzorgen met ongeveer 95 collega's het onderwijs voor zo'n 675 leerlingen in de basisberoepsgerichte leerweg, kaderberoepsgerichte leerweg en de mavo. Ons doel is kwalitatief goed onderwijs bieden aan onze leerlingen en ze een goed diploma te laten behalen. 
Wie hier komt werken, voelt zich snel op z'n plek dankzij de open cultuur en korte lijnen. Werken moet niet alleen serieus  zijn, maar mag ook gezellig zijn. Kortom, nieuwe collega's vinden bij het Globe een goede werkplek.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.