Vacature Docent Duits in Schiedam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Duits 
Datum online
2023-03-16 16-3-2023
Sluitingsdatum
16-4-2023
Met ingang van
08-05-2023
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,6 fte
Aantal uren
8 (80 min)
Omschrijving
Voor het Stedelijk Gymnasium Schiedam zijn we op zoek naar een enthousiaste 1e of 2e graads docent Duits om les te geven aan nieuwsgierige en ambitieuze leerlingen die graag inhoudelijk uitgedaagd willen worden.
De lessen zullen worden gegegeven in klas 2 en klas 5 gymnasium.

Wij verwachten van docenten dat zij recht kunnen doen aan verschillen tussen leerlingen en maatwerk kunnen bieden, aansluitend bij de onderwijsbehoefte van de leerlingen. Nieuwe collega's worden intensief begeleid door speciaal opgeleide collega's in onze school. Deze begeleiding vormt een goede ondersteuning om je snel thuis te voelen op onze school en voor je verdere professionalisering als vakbekwame docent die zich wil blijven ontwikkelen.

Ons gymnasium kenmerkt zich door de open sfeer en goede contacten tussen leerlingen en docenten. Met een sterk cultureel profiel en het b├Ętaonderwijs als wezenijk onderdeel van de de gymnasiale vorming, is er ruimte voor de persoonlijke ontwikkeling van leerlingen. 
Het Stedelijk Gymnasium Schiedam maakt deel uit van de Stichting Openbare Scholengroep Vlaardingen Schiedam.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Opleiding
2e graads of 1e graads
Functie-eisen
1e en/of 2e graads bevoegdheid
Enkele jaren ervaring met lesgeven op vwo-niveau heeft de voorkeur.
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Afhankelijk van ervaring

Over Stedelijk Gymnasium Schiedam

Adres
Valeriusstraat 31 , 3122AM Schiedam NL
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Stytia de Leeuw
Niveau
vwo
Omschrijving
Over Stedelijk Gymnasium Schiedam
 
De school is een middelgroot categoraal gymnasium (580 leerlingen) waar een grote diversiteit aan leerlingen een brede vorming geniet. De school vormt een hechte leer- en leefgemeenschap voor leerlingen binnen en buiten de regio en beschikt over een modern en intiem gebouw.
De school is hoogbegaafdheidsprofielschool en heeft daarom extra aandacht voor de persoon en het leerproces van hoogbegaafde leerlingen.
In externe visitaties wordt de school om de goede kwaliteit van het onderwijs gewaardeerd.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
We ontvangen sollicitaties graag uiterlijk 30 maart a.s.

De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in de week van 3 april-7 april.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.