Vacature Docent aardrijkskunde/geschiedenis 2e graads in Aruba

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent aardrijkskunde/geschiedenis 2e graads 
Datum online
2023-03-02 2-3-2023
Sluitingsdatum
2-5-2023
Met ingang van
1 augustus 2023
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Vast
FTE
0,5 - 1,0
Aantal uren
27
Omschrijving
Onze tweetalige mavo, havo en vwo school bevindt zich op het mooie eiland Aruba. Komend schooljaar nemen ruim 300 leerlingen deel aan de lessen. Het Schakel College valt samen met Basisschool de Schakel en Peutergroep Prikichi onder Stichting Onderwijs Combina.
 
De kleinschaligheid en sfeer op school zorgt ervoor dat leerlingen zich snel thuis voelen, wat ertoe bijdraagt dat zij het leuk vinden om naar school te gaan. Het uitgangspunt van de school is dan ook dat een prettige sfeer en een goede band met kundige docenten, motiverend werkt.

Docenten op het Schakel College vervullen vooral lesgevende taken, aangevuld met een mentoraat of enkele ondersteunende taken. Onze fulltime docenten zijn actief in meerdere leerjaren.
 
Ben je op zoek naar een uitdagende baan in een meertalige omgeving en voldoe je aan de functie-eisen, zoek dan contact met ons!
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads
Functie-eisen
 • Je bent in het bezit van een 1e graads of 2de graads lesbevoegdheid.
 • Je hebt minimaal 4 jaar recente werkervaring op een school voor Voortgezet Onderwijs.
 • Je bent in staat en bereid om zorgvuldig om te gaan met cultuurverschillen.
 • Je bent breed inzetbaar.
 • Ervaring met meertalige leerlingen en tweetalig onderwijs is een pré. 
 • Je hebt affiniteit en bekendheid met het onderwijsprofiel van de stichting.
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
 • Aanstelling voor maximaal 40 arbeidsuren per week
 • 60 vakantiedagen per jaar
 • Een contact voor onbepaalde tijd met een proeftijd van 2 maanden
 • Een marktconform salaris
 • Ticket

Over Schakel College

Naam school
Adres
Boegoeroei 7B Noord , 1234AB Aruba NL
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. W Maessen
Omschrijving
Het Schakel College op Aruba biedt leerlingen op Aruba, Nederlands voortgezet onderwijs met een internationale dimensie in een vriendelijke, stimulerende en uitdagende omgeving. In augustus 2008 is het Schakel College gestart met voortgezet onderwijs. In een goed doordacht groeimodel zijn de leerstromen Mavo, Havo en Vwo geleidelijk ontwikkeld. Inmiddels kan op elke niveau worden deelgenomen aan de eindexamens. 

Het Schakel College bereid leerlingen voor op:
 • Nederlandse staatsexamens
 • Arubaanse eindexamens
 • Cambridge exams
In het examenjaar kiest de leerling het examen dat het beste bij hem of haar past.

Kenmerken van onze school:
 • De leerlingen krijgen les in kleine groepen van docenten die niet alleen hun vak verstaan,  maar daarnaast zeer betrokken zijn bij het wel en wee van onze leerlingen. Er wordt op meerdere niveaus uitleg gegeven. Zo vindt elke leerling aansluiting.
 • We begeleiden leerlingen naar zelfstandigheid. Daarbij is het belangrijk om leerlingen eigen verantwoordelijkheid te geven. De nadruk in de eerste leerjaren ligt op het leren studeren. Daarna trainen we de leerlingen in het leren denken in verbanden. We leren leerlingen initiatief te nemen en samen te werken. Er zijn buitenschoolse activiteiten en thema's waarin ze verschillende vaardigheden kunnen oefenen.
 • De leerlingen werken in een digitale leeromgeving waarin het gebruik van digitale schoolborden, laptops en ondersteunende software voor de lessen vanzelfsprekend zijn. Er is veel aandacht voor actualiteit en moderne ontwikkelingen.
 • Het Schakel College biedt een uitstekende aansluiting op het Nederlands onderwijssysteem door de voorbereiding van haar leerlingen op het Nederlandse staatsexamen. Deze examens worden afgenomen door de Nederlandse staatsexamencommissie op Bonaire. Vanaf dit schooljaar is het Schakel College ook bevoegd om Arubaanse eindexamens af te nemen op onze eigen locatie. Het hoge niveau Nederlands op school alsmede de training in belangrijke studievaardigheden maken dat de overstap van leerlingen die in Nederland of Aruba verder willen studren soepel verloopt. Ook de aansluiting met het vervolgonderwijs in Nederland of op Aruba (universiteit, hbo en mbo) is geen enkel probleem.
 • Het gemiddelde eindexamenslagingspercentage op school ligt rond de 90%. In onze multilinguale omgeving met veel multilinguale leerlingen is dit een bijzonder mooi resultaat. 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Hebben wij jouw interesse gewekt?

Mail dan voor 31 maart 2023 jouw motivatiebrief met CV en een kopie van(gewaarmerkte) diploma’s naar onze
schoolleider Wendy Jongstra-Maessen via sollicitatie@schakelaruba.com 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.