Vacature HR adviseur in Oudenbosch

Onderwijs

Vacature

Functietitel
HR adviseur 
Datum online
2023-01-10 10-1-2023
Sluitingsdatum
30-1-2023
Met ingang van
1 maart 2023
Soort vacature
Parttime
FTE
0,6 tot 0,8 fte
Omschrijving
Wie ben jij?
Een brede blik, proactief, snel kunnen schakelen, energie en humor, dat zoeken we in onze nieuwe collega.
Je hebt het hele werkveld in beeld. Je bent een echte verbinder, zodat we samen met plezier een mooie bijdrage kunnen leveren aan het (strategische) personeelsbeleid binnen de scholen van Stichting Markland College.
Je voelt je als een vis in het water in de rol van allround HR adviseur en de rol van sparringpartner is je op het lijf geschreven. Je snapt hoe besluitvormingsprocessen werken.
en je kunt hierin beïnvloeden. Om deze functie met succes en met werkplezier te kunnen invullen, ben je empathisch, beschik je over uitstekende adviesvaardigheden en heb je oog van kwaliteit van dienstverlening.
 
 
 
Wat ga je doen?
Je adviseert en begeleidt leidinggevenden over de cao en arbeidsvoorwaarden en bij uiteenlopende HR vraagstukken.
Je bent als sparringpartner betrokken bij het reilen en zeilen in onze scholen en je gaar actief het gesprek aan; dit kan gaan over inzetbaarheid, functioneren, ontwikkeling, verzuim, maar ook over gedrag en cultuur. Je hebt oog voor zowel de zakelijke als de menselijke kant en weet hierin op een evenwichtige manier te adviseren en te handelen.
Je houdt van een takenpakket vol verantwoordelijkheden, afwisseling en uitdaging, geen dag is hetzelfde en je krijgt daar energie van.
 
Wat bieden wij?
De cao voortgezet onderwijs is van toepassing. Wij bieden je een jaarcontract met uitzicht op een vast contract. De functie is ingedeeld in schaal 10. Verder bieden we een interessante en ambitieuze werkomgeving met een enthousiast team en kennen we een ruime verlofregeling (in principe ben je inde schoolvakantie vrij) en naast vakantiegeld is een vaste eindejaarsuitkering van toepassing
 
Informatie en sollicitatie
Heb je vragen over deze vacature, neem dan contact op met Annemiek Kil, sr. beleidsmedewerker HR op  telefoonnummer 0651039215.
We  vragen je te solliciteren via Meesterbaan. Je kunt reageren tot 30 januari 2023.
 

Eisen

Opleiding
Overige
Functie-eisen
Wat vragen wij?
Om deze werkzaamheden met plezier en op goed niveau te kunnen uitvoeren, beschik je over tenminste een afgeronde, relevante hbo-opleiding en heb je werkervaring in een soortgelijke functie.
Wanneer je kennis en ervaring hebt binnen het (voortgezet) onderwijs, is dat een pré.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wat bieden wij?
De cao voortgezet onderwijs is van toepassing. Wij bieden je een jaarcontract met uitzicht op een vast contract. De functie is ingedeeld in schaal 10. Verder bieden we een interessante en ambitieuze werkomgeving met een enthousiast team en kennen we een ruime verlofregeling (in principe ben je inde schoolvakantie vrij) en naast vakantiegeld is een vaste eindejaarsuitkering van toepassing
 

Over Stichting Markland College

Adres
Pagnevaartweg 5 , 4731AA Oudenbosch NL
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Annemiek Kil
Niveau
lwoo, vmbo, mavo, havo, vwo, technasium
Omschrijving
Markland College Oudenbosch
Het Markland College Oudenbosch met de onderwijsrichtingen gymnasium, vwo, havo, mavo en beroepsgerichte leerwegen kader en basis, biedt jonge mensen een toekomstperspectief op de samenleving waarin zij weerbaar en met respect voor anderen leven. De school biedt kwalitatief goed onderwijs aan alle leerlingen uit de regio. We vertrouwen, we verbinden en we verschillen, dat zijn onze kernwaarden. Aandacht voor elke leerling in een veilige leeromgeving is de kern van ons kleinschalig onderwijs.
Voor informatie over de school: https://oudenbosch.markland.nl/

Markland College Zevenbergen
Het Markland College Zevenbergen is een school van 1.080 leerlingen met de onderwijsrichtingen vwo, havo en mavo. De school biedt leerlingen kansen om de wereld te ontdekken, zichzelf uit te dagen en onderwijs te kiezen dat bij de leerling past. We zijn een sterke regioschool met als visie dat we thuisnabij onderwijs willen bieden. In onze filosofie, die we als regioschool hebben, willen we dan ook dat elke leerling die naar onze school komt, in ons aanbod iets vindt dat bij hem of haar past. Dat willen we onder andere bereiken door het aanbod van onze vijf leerroutes, waarbij leerlingen extra programma’s kunnen volgen voor taal, ondernemerschap, sport, cultuur en techniek. Daarnaast willen we samen onderwijs maken en zijn we sterk in de ondersteuning van onze leerlingen en willen we onze leerlingen ook verdieping en maatwerk meegeven. Ons schoolgebouw is overzichtelijk en compact en draagt bij aan de goede sfeer die de school kenmerkt, met respect voor elkaar en in een veilige leeromgeving.
Voor meer informatie over de school: https://zevenbergen.markland.nl/
 
Stichting Markland College
Stichting Markland College biedt leerlingen onderwijs dat past bij hun talenten en hun brede persoonlijke ontwikkeling. Zij leren als evenwichtige jonge mensen in te spelen op een samenleving die sterk verandert. Samen met de omgeving wordt gewerkt aan een succesvolle voorbereiding op hun toekomst. Onze kernwaarden zijn hierbij: We vertrouwen, we verbinden en we verschillen. De scholen in Oudenbosch en Zevenbergen zijn beide regioscholen met samen een compleet onderwijsaanbod. Binnen de scholen zijn de leerniveaus kleinschalig georganiseerd. Leerlingen voelen zich thuis en waarderen de persoonlijke benadering.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Informatie en sollicitatie
Heb je vragen over deze vacature, neem dan contact op met Annemiek Kil, sr. beleidsmedewerker HR op  telefoonnummer 0651039215.
We  vragen je te solliciteren via Meesterbaan. Je kunt reageren tot 30 januari 2023.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.