Vacature Docent geschiedenis 2e graads in Schiedam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent geschiedenis 2e graads 
Datum online
2023-01-24 24-1-2023
Sluitingsdatum
28-2-2023
Met ingang van
per direct
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,24 - 0,4 fte
Aantal uren
8-10
Omschrijving
Dé school voor havo, atheneum en gymnasium
 
Help jij onze leerlingen ontdekken wat ze leuk vinden en waar ze goed in zijn? Neem jij onze leerlingen serieus en straal je vertrouwen uit? Leg je op een creatieve manier uit? Dan zijn wij op zoek naar jou!
 
Docent geschiedenis 2e graads i.v.m. vervanging
0,24 - 0,4 fte

Jouw werk als docent geschiedenis 
 • Je geeft op creatieve wijze les aan de klassen in de onderbouw
 • Je neemt pro-actief deel aan de sectievergaderingen
 • Je neemt enthousiast deel aan interne projecten en/of activiteiten
 • Je onderhoudt op prettige wijze contacten met collega’s, leerlingen, ouders en externen

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Wat jij meeneemt 
 • Je hebt een 2e graads lesbevoegdheid geschiedenis
 • Liefst enkele jaren ervaring in het lesgeven aan havo-vwo leerlingen
 • Je hebt ervaring met lesgeven in de onderbouw
 • Je hebt een positieve en flexibele werkhouding

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
conform CAO-VO
Arbeidsvoorwaarden
Wat wij bieden 
 • Salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform cao-VO, o.a.:
  • Reiskostenvergoeding vanaf 8 km enkele reis
  • Pensioenregeling
  • Persoonlijk budget van 50 klokuren, te besteden aan o.a. verlof, kinderopvang en studie
  • Eindejaarsuitkering
  • Alle schoolvakanties vrij
 • Ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling
 • Iedere donderdagmiddag facultatief een gezellige borrel met je collega’s

Over Sg Spieringshoek

Naam school
Adres
Van der Brugghenlaan 2 , 3118LA Schiedam NL
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. L. Sprado
Niveau
havo, vwo, gymnasium, technasium
Omschrijving
Werken bij Spieringshoek 

De school die het net even anders doet. 

Een school waar je je meteen helemaal thuis voelt. Waar iedereen oog en oor heeft voor elkaar. Waar we proberen alles op orde te hebben, zodat iedereen weet waar hij aan toe is. Waar je uitgedaagd wordt het maximale uit jezelf te halen.  En… waar zélfs de schoolbel vriendelijk is!

Bij Spieringshoek weet je het zeker!  

Spieringshoek is een school waar je écht voor kiest. We zijn een school die net even dat extraatje biedt. En waar ook net even dat extraatje van jou wordt verwacht. Een brede keuze aan (bijzondere) vakken en buitenschoolse activiteiten opent voor onze leerlingen allerlei deuren. Leerlingen verdiepen zich in verschillende sporten en de theorie achter bewegen in de sportklas. Met Cambridge ontwikkelen leerlingen hun Engels tot een bovengemiddeld niveau. Ook samenwerken met anderen aan onderzoeksopdrachten van echte bedrijven in het Technasium is voor onze leerlingen een mooie uitdaging. En zo zijn er nog veel meer vakken en mogelijkheden! Alles in het teken om onze leerlingen zo goed mogelijk voor te bereiden op de wereld van nu en van de toekomst.    

 

Naast het uitdagende onderwijs moet er natuurlijk ook plezier gemaakt worden. Dat komt wel goed met onze schoolfeesten en mooie reizen naar steden als Barcelona, Lissabon en Rome. Ook met onze collega’s proberen we zoveel mogelijk plezier te hebben. Je bent van harte welkom op onze wekelijkse borrel op donderdagmiddag!  

Bij Spieringshoek houden we ervan als alles goed geregeld is. Dit zie je niet alleen in ons onderwijs terug, maar ook in onze voorzieningen. Van schalen met fruit voor collega’s en leerlingen, goed verzorgde lunches, tot het hebben van een laptop of Ipad.  

Wij vinden het belangrijk dat zowel collega’s als leerlingen met plezier naar school gaan. En dat je je thuis voelt op school en in het onderwijs. Begeleiding en ondersteuning vinden wij daarom niet meer dan logisch. Zo kun jij je blijven ontwikkelen als professional. Samen zorgen we er voor dat al onze leerlingen kunnen slagen en goed voorbereid de toekomst tegemoet treden.  

Zeker weten! Spieringshoek. 

Wilt u meer weten over de school? Bezoek de website: www.spieringshoek.nl.


 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
 Ben jij diegene die wij zoeken?
 
Is deze vacature jou op het lijf geschreven? Dan ontvangen we graag z.s.m. en uiterlijk 28 februari a.s. je motivatie en cv via www.meesterbaan.nl. Heb je nog vragen of wil je meer weten? Neem dan contact op via vacatures@spieringshoek.nl.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.