Vacature Docent Natuurkunde in Deurne

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Natuurkunde 
Datum online
2022-11-22 22-11-2022
Sluitingsdatum
12-12-2022
Met ingang van
13 maart 2023
Referentienummer
071 - Docent Natuurkunde
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
+/- 0,6 fte
Omschrijving
Is docent zijn jouw passie? Krijg jij daarnaast energie van het begeleiden, coachen en motiveren van onze gymnasiasten? Dan maken wij heel graag kennis met jou!
 
Onze docente natuurkunde gaat met zwangerschapsverlof. Wij zoeken vanaf 13 maart 2023 tot het einde van het schooljaar een
Docent natuurkunde (ca 0,6 fte )
Tijdelijk dienstverband tot het einde van het schooljaar i.v.m. vervanging zwangerschapsverlof
 
Wat ga je doen?
Afhankelijk van je bevoegdheid ga je lessen natuurkunde geven de onderbouw en/of de bovenbouw van ons gymnasium. Dit doe je op een enthousiaste en bruisende manier. Je bekijkt wat onze leerlingen nodig hebben en past waar nodig je lessen daar op aan. Je bent een coach voor je leerlingen en een prettige en energieke collega voor het team. Het gaat om ca. 16 lessen in totaal.
 

Eisen

Opleiding
2e graads of 1e graads
Functie-eisen
Wie ben jij?
  • Je bent in het bezit van een eerste- of tweedegraads bevoegdheid natuurkunde;
  • Je maakt dat de leerlingen eigenaar zijn van hun eigen leerproces en hebt passie voor de leerling;
  • Je bent een topper op het gebied van het coachen van de leerlingen;
  • Werken met leerlingen? Daar word jij blij van! Je helpt deze nieuwe generatie om zichzelf te ontwikkelen;
  • Je beschikt over goede vaardigheden m.b.t. lesgeven;
  • Je draagt je kennis met enthousiasme over aan onze leerlingen;
  • Je werkt aan je eigen ontwikkeling, duurzame inzetbaarheid en vitaliteit.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Waarom het Willibrord Gymnasium?

Je komt te werken in een inspirerende werkomgeving met een eigentijds onderwijsconcept (Bright Focus Learning). We beschikken over een professioneel team van collega’s, die met veel enthousiasme werken aan het nieuwe onderwijs voor onze leerlingen. We zijn een kleine school met een grote onderlinge betrokkenheid, zowel tussen collega’s als tussen docenten en leerlingen. Daarnaast kijken we naar jouw ambities en talenten. We bieden je een passend salaris dat aansluit bij jouw kennis en ervaring. Uiteraard bieden we je ook een aantrekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden; jij kiest wat bij jou past!

Enthousiast geworden? We maken ook graag kennis met jou!
 

Over Willibrord Gymnasium

Naam school
Adres
Beukenstraat 80 , 5753GD Deurne NL
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Zie omschrijving
Omschrijving
Het Willibrord Gymnasium bereidt leerlingen voor op een onbekende toekomst. Dat wil zeggen dat  de school leerlingen opleidt die alle kansen en uitdagingen krijgen (én nemen) om zich op hoog niveau breed te ontwikkelen en al hun talenten te ontdekken en uit te bouwen. Het gaat daarbij om kennis, maar zeker zo belangrijk zijn vaardigheden, zoals zelfvertrouwen, creativiteit en de flexibiliteit  om in te spelen op veranderingen, ideeën om te zetten in daden en risico’s te durven nemen. Om alle leerlingen zoveel mogelijk een gepersonaliseerd programma te kunnen bieden, heeft de school een scala aan keuzemogelijkheden naast een kernprogramma en zet de school in op sterke coaching en begeleiding van álle leerlingen. 
Klein staat niet alleen voor veilig, maar voor persoonlijk en betekenisvol. De basis voor elk persoonlijk programma is het vertrouwen in en autonomie voor de leerling. De gymnasiast wordt serieus genomen, is (gedeeltelijk) baas over zijn eigen programma en krijgt ruimte, vertrouwen en verantwoordelijkheid om relevante ervaringen op te doen.
Bijzonderheden
Wij achten het vanzelfsprekend dat een docent zich loyaal opstelt tegenover de grondslag van de school

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Informatie?
Wil je meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met de conrector, Wieteke Meessen. Wieteke is bereikbaar op 0493 314 802. Solliciteren kan tot en met maandag 12 december via Meesterbaan.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.