Vacature Hoofd Bedrijfsvoering in Breda

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Hoofd Bedrijfsvoering 
Datum online
2022-09-23 23-9-2022
Sluitingsdatum
9-10-2022
Met ingang van
01-12-2022 (later in overleg)
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0.8-1.0
Omschrijving
Als Hoofd Bedrijfsvoering fungeer je als het financiële geweten van onze school. Je bewaakt de begroting, de gestelde kaders en ken je het verhaal achter de cijfers. Je hebt een brede scope en ideeën over de ontwikkeling van de organisatie. Je voelt aan wat er op de school en in de organisatie leeft en bent daarbij betrokken. Je communiceert open, constructief en helder en schakelt soepel in het proces van beleid en de uitvoering ervan in de organisatie. Je hebt een langetermijnvisie met betrekking tot de invulling van de bedrijfseconomische processen en je kan hieraan gerelateerde doelstellingen formuleren. Dit kun je op een aansprekende manier overbrengen en het draagvlak ervoor creëren.

Hiernaast geef je leiding aan het team bedrijfsvoering dat bestaat uit 10 personen. Zij zijn verantwoordelijk voor de leerlingenadministratie, financiële administratie, personeels- en salarisadministratie, het rooster en het secretariaat.

Enkele eigenschappen die bij jou passen zijn: verbindend, innovatief, daadkrachtig en kwaliteitsgericht.

Wat verwachten we van jou?

Beleid en implementatie
 • Verantwoordelijkheid voor en belast zijn met de voorbereiding van de jaarlijkse (meerjaren)begroting, jaarrekening en tussentijdse rapportages;
 • Verantwoordelijkheid voor en belast zijn met het voeren van een juiste financiële administratie;
 • Het geven van richtlijnen en ondersteuning aan het rectoraat bij het opstellen van de begroting en rapportages;
 • Het verstrekken van tussentijdse (management)informatie;
 • Het beheersen van de financiële activiteiten binnen de school, onder meer door vergelijking van uitvoering versus budget/planning en het signaleren van afwijkingen;
 • Ondersteuning van bestuur & rectoraat in financieel-economische aangelegenheden;
 • Verantwoordelijkheid voor contact en verantwoording aan onder meer het ministerie, gemeenten en instellingen, e.d;
 • Het optimaliseren en bewaken van de administratieve organisatie/interne controle;
 • Zorgdragen voor de formatieplanning middels het programma Zermelo;
 • Zorgdragen voor aanlevering en analyse van statistieken vanuit diverse systemen;
 • Het leveren van een bijdrage aan digitalisering.
Leiderschap
 • Een gesprekspartner voor bestuur en directie, maar ook voor je collega’s van het team bedrijfsvoering;
 • Peilen van de behoeften met betrekking tot de ondersteunde functies op het terrein van (leerlingen)administratie, rooster en secretariaat en het optimaliseren van de kwaliteit van de dienstverlening op basis van deze behoeften;
 • Zorgdragen voor de verdeling, voortgang en kwaliteit van werkzaamheden;
 • Begeleiding van medewerkers bij hun persoonlijke ontwikkeling;
 • Begeleiden van de personeelsontwikkeling voor jouw afdeling (o.a. voortgangsgesprekken).

Eisen

Opleiding
Overige
Functie-eisen
Ons hoofd bedrijfsvoering voldoet aan het volgende profiel: 
 • Universitair of HBO+ werk- en denkniveau;
 • Een brede financieel-economische kennis; waaronder financiële wet- en regelgeving en van het begrotingsproces, en andere bedrijfsprocessen;
 • Inzicht in de financieel-economische, organisatorische en bestuurlijke context en de consequenties daarvan;
 • Ervaring met en kennis van aanbestedingstrajecten;
 • Vaardigheid in het voeren van overleg in het kader van beleidsontwikkeling en –implementatie;
 • Affiniteit met het voortgezet onderwijs;
 • Leidinggevende ervaring voor wat betreft bedrijfsvoering;
 • Ervaring met bedrijfsvoering vraagstukken (o.a. financieel, personeel en informatie) en met het ontwikkelen en optimaliseren van bedrijfsprocessen;
 • Kennis van AFAS, Zermelo en het leerling administratiesysteem (SOM) zijn een pré.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
12
Arbeidsvoorwaarden
Wat hebben wij te bieden?
 • Een boeiende, dynamische functie in een zich altijd ontwikkelende scholengemeenschap;
 • voor 32-40 uur per week (0,8-1,0 fte)
 • Een financiële tegemoetkoming in de reiskosten;
 • Een verantwoordelijke functie waarin ruimte is voor je eigen ideeën, maar ook om te sparren en de samenwerking op te zoeken;
 • Vakantiegeldregeling 8%;
 • Vaste eindejaarsuitkering 8,33%;
 • Een jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling;
 • Goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden conform de CAO-VO met inschaling in schaal 12;

Over De Nassau

Naam school
Adres
Paul Krugerlaan 2 , 4818BC Breda Noord-Brabant
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. R.J.A. Segeren
Niveau
mavo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving

De Nassau is een scholengemeenschap voor tto, vwo, havo en mavo. De school heeft twee gebouwen. In het gebouw aan de De la Reijweg zijn de afdelingen tto-, vwo- en havo gehuisvest en in het andere gebouw aan de Paul Krugerlaan is onze mavoafdeling. We kennen een diverse leerlingenpopulatie van leerlingen uit Breda, maar ook uit de kernen daar dichtbij.

De Nassau verzorgt modern en vooruitstrevend onderwijs, waarbij we onze leerlingen goed voorbereiden op hun toekomst. Dit zie je onder andere terug in de digitalisering van het onderwijs op De Nassau. Iedere leerling bij ons op school werkt op een laptop. Daarnaast beschikt ons medialab op beide locaties over moderne onderwijstechnieken voor onze leerlingen en docenten. Op De Nassau staat de leerling centraal en is elke leerling in beeld. We dagen alle leerlingen uit op het hoogste niveau het beste uit zichzelf te halen. Leerlingen krijgen op De Nassau de mogelijkheid individuele keuzes te maken en zichzelf te verdiepen, verrijken en versterken. Dit krijgt vanaf het schooljaar 2022-2023 vorm in het mentor-major-minor principe.

Op De Nassau bieden we medewerkers een plezierig werkklimaat met veel collegialiteit. Voor nieuwe medewerkers is er een traject waarin je wordt begeleid door een coach. Daarnaast word je ook vanuit de sectie ondersteund door een collega. Na het eerste jaar faciliteert De Nassau intervisiebijeenkomsten.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Spreekt deze functie je aan en herken je jezelf in bovenstaand profiel? Dan nodigen wij je van harte uit om je belangstelling kenbaar te maken door je motivatiebrief en CV voor 10 oktober in te sturen via Meesterbaan of te mailen naar personeelszaken@denassau.nl en te richten aan onze rector/bestuurder, de heer R. Speetjens.

Voor meer informatie over onze school verwijzen wij je naar onze website www.denassau.nl, voor vragen over de  functie kun je contact opnemen met de heer R. Speetjens via 076-5330330.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.