Vacature docent wiskunde 1e/2e graads in ZEVENBERGEN

Onderwijs

Vacature

Functietitel
docent wiskunde 1e/2e graads 
Datum online
2022-06-21 21-6-2022
Sluitingsdatum
3-7-2022
Met ingang van
schooljaar 2022-2023
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6 - 0,8
Aantal uren
14-20
Omschrijving
Voor het Markland College Zevenbergen  zijn wij op zoek naar een

docent wiskunde (1e/2e graads) (0,6 - 0,8 fte) 

met ingang van het nieuwe schooljaar: 2022-2023

 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
de cao-vo is van toepassing

Over Markland College Zevenbergen

Adres
Vaandelweg 4 , 4761BC ZEVENBERGEN
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Annet van Hulten
Niveau
vmbo, mavo, havo, vwo, technasium
Omschrijving
Markland College Zevenbergen
Het Markland College Zevenbergen is een school van 1.080 leerlingen met de onderwijsrichtingen vwo, havo en mavo. De school biedt leerlingen kansen om de wereld te ontdekken, zichzelf uit te dagen en onderwijs te kiezen dat bij de leerling past. We zijn een sterke regioschool met als visie dat we thuisnabij onderwijs willen bieden. In onze filosofie, die we als regioschool hebben, willen we dan ook dat elke leerling die naar onze school komt, in ons aanbod iets vindt dat bij hem of haar past. Dat willen we onder andere bereiken door het aanbod van onze vijf leerroutes, waarbij leerlingen extra programma’s kunnen volgen voor taal, ondernemerschap, sport, cultuur en techniek. Daarnaast willen we samen onderwijs maken en zijn we sterk in de ondersteuning van onze leerlingen en willen we onze leerlingen ook verdieping en maatwerk meegeven. Ons schoolgebouw is overzichtelijk en compact en draagt bij aan de goede sfeer die de school kenmerkt, met respect voor elkaar en in een veilige leeromgeving.
Voor meer informatie over de school: https://zevenbergen.markland.nl/

Stichting Markland College
Stichting Markland College biedt leerlingen onderwijs dat past bij hun talenten en hun brede persoonlijke ontwikkeling. Zij leren als evenwichtige jonge mensen in te spelen op een samenleving die sterk verandert. Samen met de omgeving wordt gewerkt aan een succesvolle voorbereiding op hun toekomst. Onze kernwaarden zijn hierbij: we vertrouwen, we verbinden en we verschillen. De scholen in Oudenbosch en Zevenbergen zijn beide regioscholen met samen een compleet onderwijsaanbod. Binnen de scholen zijn de leerniveaus kleinschalig georganiseerd. Leerlingen voelen zich thuis en waarderen de persoonlijke benadering.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Voor meer informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de heer Richard Rovers, rector Markland College Zevenbergen (06-46441663).

Vriendelijk verzoeken wij je te solliciteren via Meesterbaan vóór maandag 4 juli a.s. 
Bij het vinden van een geschikte kandidaaat is het mogelijk dat de vacature eerder wordt gesloten.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.