Vacature Onderbouw leerkracht in Amsterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Onderbouw leerkracht 
Datum online
2022-04-15 15-4-2022
Sluitingsdatum
1-6-2022
Met ingang van
01-08-2022
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
1,0
Omschrijving
We zijn op zoek naar een fulltime collega voor in de onderbouw. We hebben een hardwerkend en betrokken team met 14 groepen in ons prachtig monumentale schoolgebouw. We verzorgen hedendaags Montessori onderwijs met als pijlers, vrijheid, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. 
Op onze website lees je meer informatie over onze zienswijze en visie. 
 

Eisen

Functie-eisen
Wij zoeken een collega die 
-In het bezit is van een PABO diploma. 
-Ervaring heeft in het lesgeven. 
-Pedagogisch en didactisch goed is onderlegd.
-Open staat voor samenwerking met leerkrachten en ouders.
-Affiniteit heeft met montessorionderwijs.
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Afhankelijk van ervaring op contractbasis Salarisschaal L10, conform CAO PO.

Over 6e Montessorischool Anne Frank

Adres
Niersstraat 41 , 1078vj Amsterdam Noord-Holland
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Montessori
Sector
Basisonderwijs
Contactpersoon
Mevr. K.Rakic
Omschrijving
De 6e Montessori is een 90 jaar oude Montessorischool die met zijn tijd is meegegaan. We bieden Montessori onderwijs dat zo goed mogelijk aansluit bij de ontwikkelingsbehoefte van ieder individueel kind. We bieden een mix van zelfstandig werken, groepsinstructies en Kosmische Educatie en Cultuur (KEC) thema's. Het werken aan KEC activiteiten koppelen we zo veel mogelijk ook aan de cursorische vakken. En dat allemaal in een zeer gezellige buurt midden in de Amsterdamse Rivierenbuurt.


Wij bieden:

-Een omgeving waarin elk teamlid mag en kan leren, waarin we als school de veiligheid waarborgen van de kinderen en teamleden, waarin we met elkaar de ontmoeting aangaan door dialoog en samenwerking en waarin we elkaar "Helpen het zelf te doen".

-Een helder inwerkbeleid.

-Begeleiding en coaching.

-Een maatje uit de desbetreffende bouw.

-Samen met directie wordt er tussentijds geëvalueerd en vinden er feedback gesprekken plaats.

-Ondersteuning en hulp in de leerlingenzorg door de interne begeleiding.

-Als stichting zeer ruime secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast zijn we als stichting erg enthousiast in het organiseren van schooloverstijgende workshops, studiedagen, volleybaltoernooien en doen wij elk jaar mee aan de OOadA pubquiz.

-Afhankelijk van ervaring op contractbasis Salarisschaal L10, conform CAO PO. 
Bijzonderheden
Onze school valt onder stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel. De stichting verzorgt openbaar onderwijs in Amsterdam Centrum en Zuid. Een boeiend gebied met 22 scholen die vanuit hun eigen identiteit (Dalton, Montessori, Ontwikkelingsgericht,  Cultuurprofielscholen enz.) nauw met elkaar samenwerken. Alleen goed onderwijs is niet voldoende, onze leerlingen hebben ook een uitdagend aanbod nodig. We vormen met elkaar een dynamische organisatie waarin professionals ruimte krijgen om zich te ontwikkelen. Onze blik is op de toekomst gericht, we leggen de lat hoog, we zijn eigenwijs en bevlogen.
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Interne BAC zorgt voor goede screening van de brieven.
Alle sollicitanten worden op de hoogte gehouden over het proces.
De meest geschikte kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek.
Ook vragen wij kandidaten in een tweede ronde een proefles te geven.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.