Vacature leerkracht middenbouw in Rotterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
leerkracht middenbouw 
Datum online
2021-06-11 11-06-2021
Sluitingsdatum
25-6-2021
Met ingang van
1 augustus 2021
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,5750 - 1,0
Omschrijving
Welke leerervaring wil jij inzetten?
  • Net als de leerlingen, wil jij ook steeds beter worden;
  • Samen met collega’s en leerlingen boek je graag zichtbare resultaten (LZM);
  • Doordat je durft los te laten, maak je leren nog leuker voor de leerlingen;
  • Een uitdaging zie je als een kans die je mogelijk kunt maken;
  • Relatie en vertrouwen is de basis waaruit je werkt.
 
Wanneer je (bijna) over bovenstaande leerervaringen beschikt en deze graag wilt delen in een divers team, bieden we je op de Waalse school graag een plek om je eigen dromen én die van je leerlingen waar te maken.
 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
L10
Arbeidsvoorwaarden
Wat bieden wij?

Wij leren leerlingen leren! Op basis van het gedachtegoed van John Hattie zorgen we ervoor dat onze leerlingen vanuit een intrinsieke motivatie het beste uit zichtzelf willen halen. Op de Waalse school doe je dit niet alleen; dat doen we elke dag opnieuw met elkaar!

Je komt bij ons werken in een professioneel en collegiaal team dat een duidelijke koers vaart en ook nog met elkaar kan lachen! We zijn trots op wat we met onze leerlingen bereiken. Als team zijn we net zo divers als onze leerlingpopulatie: talentvolle starters en ervaren kanjers; vrouwen én mannen.
 

Over Waalse school

Naam school
Adres
Goudseweg 25 , 3031xh Rotterdam Zuid-Holland
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Basisonderwijs
Contactpersoon
Mevr. Petra van der Meer
Omschrijving
Wie zijn wij?
De Waalse school werkt samen met kinderen en ouders aan de basis van een succesvol leven. Als echte Rotterdamse school, geven we kinderen al jong een houding mee waarmee ze de hele stad en de rest van de wereld aan kunnen. Ieder kind is anders en iedereen wil op zijn eigen wijze de beste versie van zichzelf worden.
 
Wij leren kinderen zichzelf doelen stellen en hoe ze die op hún manier realiseren. Zo levert de Waalse School al sinds 1739 zelfverzekerde, gedisciplineerde en ondernemende nieuwe Rotterdammers af.
Kinderen die weten wat ze willen en daar helemaal voor gaan!
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Meer informatie:
 
Directeur: Petra van der Meer
p.vandermeer@kindenonderwijsrotterdam.nl
www.waalseschool.nl
 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.