Vacature Conrector vwo in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Conrector vwo 
Datum online
2021-04-30 30-04-2021
Sluitingsdatum
15-5-2021
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
1,000
Omschrijving
De vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving streeft na dat alle leerlingen de beste kansen krijgen op succes op school en op een perspectiefrijke toekomst. Vanuit de christelijke identiteit zetten de scholen zich in om verbinding te maken tussen de verschillende culturele en religieuze achtergronden, die in de scholen samen komen, teneinde te leren, te leven en te werken. Het Comenius College maakt deel uit van CVO en heeft is een scholengemeenschap met een breed onderwijsaanbod in Capelle aan den IJssel en omgeving met meer dan 3000 leerlingen. Het Comenius College geeft onderwijs dat past bij de 21e eeuw. Wij dagen leerlingen in een zo rijk mogelijke leeromgeving uit om hun talenten tot ontplooiing te brengen. Op onze school werken in totaal ongeveer 300 medewerkers.

Het Comenius  Lyceum/Mavo richt zijn blik op de toekomst en biedt leerlingen kansen om hun dromen waar te maken. Wij verzorgen modern onderwijs dat afgestemd is op de maatschappij waar onze leerling deel van uit maakt. We doen dit door het goede van vandaag te combineren met vernieuwend onderwijs. Er wordt in een prettige sfeer hard gewerkt om de leerlingen tot maximale ontplooiing te laten komen. Persoonlijke aandacht vinden we belangrijk in onze leerlingbegeleiding. Wij willen in ons onderwijs recht doen aan de individuele mogelijkheden van elke leerling. Dat betekent het ontdekken en ontwikkelen van de talenten, maar ook het begeleiden bij eventuele belemmeringen. Naast het overbrengen van kennis en vaardigheden aan onze leerlingen speelt de persoonlijke ontwikkeling een belangrijke rol op onze school.
Op het Comenius Lyceum/Mavo Capelle kun je onderwijs volgen op verschillende niveaus.
- mavo
- pre-havo
- (tweetalig) havo/vwo
- (tweetalig) vwo 

Functie-omschrijving:
 • Samen met de rector, de conrector havo en de teamleider mavo maak je deel uit van de dagelijkse schoolleiding. Je bent verantwoordelijk voor het onderwijsproces en het organisatieproces (diverse beleidsterreinen). Je levert een constructieve bijdrage aan de ontwikkeling van onze school en het onderwijs;
 • Als conrector vwo ben je verantwoordelijk voor het vwo-onderwijs (tweetalig en regulier) voor onze 550 vwo-leerlingen en geef je leiding aan 35 collega’s. Je waarborgt de kwaliteit van het onderwijs. Je initieert bij de afdeling passende nieuwe innovaties en boekt resultaten volgens de afgesproken doelstellingen.
 • Als conrector vwo krijg je de opdracht om de leerlingen van het reguliere vwo klaar te stomen voor de toekomst aan de hand van de academische vaardigheden. Je ontwikkelt een nieuw profiel naast ons tweetalig vwo

  Functie-eisen:
 • een stimulerende en inspirerende visie op onderwijskundige ontwikkelingen, speciaal in vwo;
 • kennis van en inzicht in de ontwikkelingen op het specifieke onderwijsterrein van vwo;
 • aantoonbare ervaring met leiding geven aan hoogopgeleide professionals (bij voorkeur) opgedaan in een onderwijsorganisatie;
 • ervaring met het opzetten van nieuwe opleidingen en kan deze succesvol implementeren;
 • ervaring met algemene beleidszaken in een onderwijsorganisatie en bekend met de organisatorische en procesmatige kant van het werk.;
 • een WO denk- en werkniveau en afgeronde masteropleiding;
 • beschikt over aantoonbare managementkwaliteiten en managementtechnieken (is in staat de rol als manager, leidinggevende en coach aan te nemen) en is bereid deze verder te ontwikkelen;
Videopitch

Eisen

Opleiding
1e graads of Overige
Functie-eisen
De conrector die wij zoeken
Jij:
 • kan het team inspireren om de school verder te ontwikkelen in de gekozen richting, jij hebt hiervoor de passende visie en overtuigingskracht heeft;
 • stuurt op goede onderwijsresultaten door afdelingsplannen te baseren op data, feiten en inspectie-eisen;
 • beschikt over leidinggevende ervaring en over het vermogen een team hoog opgeleiden aan te sturen, je hebt oog voor individuele kwaliteiten;
 • zorgt voor verbinding in het team en kan op integere en flexibele wijze sturing geven aan verandering;
 • beschikt over analytische vaardigheden;
 • bent ondernemend;
 • hebt een duidelijke visie heeft op vwo-onderwijs en wil samen met het havo team het lyceum verder vormgeven;
 • weet verbinding te maken met het wetenschappelijk onderwijs en hebt bij voorkeur hierin een netwerk;
 • hebt een gastvrije instelling, bent goed zichtbaar in de organisatie en in staat met humor te relativeren;
 • kan vanuit een christelijke levensovertuiging een bijdrage leveren aan het vorm en inhoud geven aan het christelijk karakter van de school

 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LE
Arbeidsvoorwaarden
- Tijdelijk dienstverband met uitzicht op vast;
- Dienstverband van 0,8000-1,000 fte 
- Loyale collega’s die elke dag weer het beste uit onze leerlingen weten te halen;
- Een prettige en open werkomgeving in een sprankelende organisatie;
- Laptop en telefoon;
- CVO Rotterdam biedt haar werknemers een aantrekkelijk pakket  arbeidsvoorwaarden conform de CAO-VO, waaronder een
   eindejaarsuitkering van 8%. Comenius College kent aanvullend aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden voor                teamleiders/conrectoren.
- Overige arbeidsvoorwaarden conform CAO-VO

Over Comenius College

Naam school
Adres
Lijstersingel 10 , 2902JD Capelle aan den IJssel
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Lydia Lozano
Niveau
lwoo, vmbo, mavo, havo, vwo
Omschrijving
Het Comenius College is een christelijke scholengemeenschap met een breed onderwijsaanbod in Capelle aan den IJssel en omgeving met 6 vestigingen en circa 3.000 leerlingen en 300 medewerkers. Het Comenius College maakt deel uit van de vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs (CVO) in Rotterdam met in totaal circa 21.000 leerlingen.
De vestigingen geven onderwijs van de 21e eeuw: uitdagend, ict-rijk en gericht op optimale ontplooiing.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Tijdschema sollicitatieprocedure
15-5-2021                     sluitingsdatum sollicitatie
17-5-2021                     brievenselectie door BC
20-5-2021                     eerste gespreksronde
21-5-2021                     leiderschapsselector via Beteor 
26-5-2021                     tweede gespreksronde a.d.h.v. opdracht
28-5-2021                     arbeidsvoorwaardengesprek
 
Interesse?
Voor meer informatie over de school en de functie kun je contact opnemen met de heer C.P. (Pascal) Scholtius, rector Comenius Lyceum Capelle, telefoonnummer 06-21352669. Direct solliciteren? Dit kan via meesterbaan of via https://www.comenius.nl/vacatures. Voor meer informatie vind je hier het uitgebreide School- en functieprofiel . 
 


 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.