Docent Economie 1e-gr

Ingangsdatum

01-08-2023

Dienstverband

Tijdelijk met uitzicht op vast

Beschikbaarheid

Parttime of fulltime

FTE

ca. 0,8 fte

Aantal lesuur

ca. 20

Salaris

in overleg

Functie omschrijving

Wij zoeken voor schooljaar 2023-2024 een enthousiaste

DOCENT ECONOMIE 1e-gr

voor ca. 0,8 fte
 
WIE ZIJN WIJ?

Het Alfrink College is een katholieke school voor havo, vwo en tweetalig onderwijs. Onze school is gevestigd in een modern en licht gebouw met de beschikking over moderne faciliteiten. We zijn trots op het feit dat het Alfrink College een school is waar leerlingen graag zijn en zich uitgedaagd voelen om het beste uit zichzelf te halen.
Het Alfrink College is een school waar we samen leren, samen werken en samen leven. We werken vanuit de waarden wederzijds respect, solidariteit en verantwoordelijkheid. Op deze manier creëren de leerlingen en collega’s samen een warme en prettige sfeer waar iedereen zich gehoord en gezien voelt. Daarbij dagen we iedereen uit zijn talenten optimaal te ontwikkelen.

 
WIE BEN JIJ?

We zoeken een collega die met veel enthousiasme de sectie economie komt versterken. Daarbij hechten we veel waarde aan de volgende eigenschappen:  
WAT BRENG JE MEE?
   
WAT BIEDEN WIJ?

Wat kun je verwachten als docent op het Alfrink College? Onze school staat voor kwaliteit en structuur en biedt ruimte voor ontwikkeling en ontplooiing aan alle medewerkers. Wij vinden het belangrijk dat nieuwe collega’s zich snel thuis voelen, wij bieden daarom het eerste jaar ondersteuning vanuit ons begeleidingsteam. Ben je beginnend of ervaren docent, voor ons is het belangrijk dat je je weg in school en in de klas snel weet te vinden. Daar bieden we je graag alle hulp bij! En natuurlijk staan we open voor inbreng van jouw kant, we leren en werken met elkaar.

We bieden je carrièrekansen en groeimogelijkheden, bijvoorbeeld tot TTO- docent. We werken met maximaal 25 lesuren bij een volledige baan en hebben een ervaren team van lesassistenten die de docenten ondersteunen. Kortom: een werkomgeving die afgestemd is om jezelf te ontwikkelen en het beste uit jezelf te halen. De vacature betreft een reguliere vacature met uitzicht op een
vast dienstverband. Ook hechten wij eraan dat collega’s energie en enthousiasme (blijven) krijgen van het werk. Daarom kan er op school gesport worden, is er dagelijks vers fruit en worden er – binnen en buiten schooltijd – allerlei gezellige activiteiten georganiseerd. Zowel met collega’s als met onze leerlingen gaan we er graag op uit. We organiseren excursies, reizen en projecten zoals Muna en UNESCO. We zijn een collegiaal team met zorg voor elkaar. En iedere week sluiten we af met de gezellige vrijdagmiddagborrel!

Het salaris is conform cao, waarbij we rekening houden met je ervaring en laatstverdiende salaris. Daarnaast bieden we, naast de gebruikelijke voordelen die het werken in het onderwijs met zich meebrengt, een laptop van school en een aantrekkelijke fietsregeling.

Interesse? Bel of mail ons voor een vrijblijvende kennismaking en rondleiding in de school. Ook een dag meelopen met de collega’s uit de sectie economie is mogelijk. We zijn telefonisch bereikbaar op 079-3306666 en via e-mail: sco@alfrink.nl.

Meer informatie over het Alfrink College lees je op www.alfrink.nl.

Wil je onderdeel uitmaken van ons team? Stuur dan je sollicitatie naar onze personeelsfunctionaris, Mary Scholten. We zien je reactie graag tegemoet!
 

Wat wij bieden

conform cao-VO

Contact

Mevr. M. Scholten

Interesse in deze baan?

Klik op onderstaande link om te solliciteren. Daarbij maken wij gebruik van MeesterBaan.

Solliciteer  Overzicht vacatures
Powered by MeesterBaan.